tıklamalısın - tıklamalısın - tıklamalısın -

İndirimli ayakkabılar

Şubat 11th, 2013

COLORADO%20PINK%20WHITE%20K 1 m İndirimli ayakkabılarUzun zamandır, konsere gitmiyorum. Konsere gitmeyi, canlı performansları izlemeyi çok seviyorum. Konserlerin büyüsü gerçekten de farklı oluyor. Genellikler iş arkadaşlarımla konsere giderim. Onlarla ayda bir kez de olsa çeşitli organizasyonlar düzenleriz.

Ama 3 aydan beri konsere gitmiyoruz, doğal olarak, konsere gitmeyi özledik. Bizim kızlardan, Hande konser organize etmiş. Demet Akal’ın yeni albüm çıkartmış ve onun konseri. Severim ben Demet Akal’ı konserleri keyifli olur. Biletler alındı ve bu hafta sonu konsere gidiyoruz.

Konser öncesi kendime bir şeyler almak için dışarı çıktım. Ayakkabı alacaktım. Uzun zamandır ayakkabı almak istiyordum, konser ise bahane oldu. Ayakkabı almak için, her zaman alışveriş yaptığım, gez ayakkabı mağazasına girdim.

Buradan kendime uygun ayakkabılara bakmaya başladım. scooter bot fiyatlarına ve timberland bot fiyatlarına baktım. Bu ayakkabıların fiyatları pahallıydı. Bu ayakkabılar yerine indirimli harley davidson botlara bakmaya başladım. Bu ayakkabıların hem fiyatları uygundu, hem de kaliteli botlardı bunlar. Kendime harley davidson kısa botlardan aldım. Kuzenimin oğluna da  harley davidson çocuk botlarından aldım. İndirimli ayakkabılar almak gerçekten de çok keyifli.

Kategoriler: Genel |

Yorum yapın